Вартість Відпочинку в Бразилії

Тури до Бразилії ціни 2014-2015

Змінити параметри пошуку

 

Популярні напрямки:

 

Ми завжди раді допомогти Вам з вибором країни для відпочинку!

 

Виконується пошук турів...

 

Курорти Бразилії, список туристичних курортів і міст

 

Бразилія: інформація і країні і цінах на відпочинок в 2014.

 

Бразилія - ​​Найбільші країни Латинської Америки.Перше, що спадає на думку при згадці цієї країни - карнавал і серіали.Але не тільки цим приваблива вона для туристів: незліченні природні багатства заховані на її території.Туристи можуть не тільки поніжитися на білосніжних піщаних пляжах, а й здійснити екстремальний сплав на човнах, підкорити високі хвилі і круті гірські схили.

 

Ціни на тури до Бразилії в досить високі 2014.Найбільше зростання вартості відпочинку в Бразилії припадає на новорічні та різдвяні канікули, а також у «високий» сезон, який триває з листопада по квітень.Популярними і дорогими є тури на бразильський карнавал, який зазвичай проходить на початку лютого, але набувати тур краще заздалегідь, так як вже за півроку місця в готелях розкуповуються.

 

 
Пам'ятки в Бразилії.

 

найпопулярніший свято в Бразилії, privlekaûŝim десятки тисяч туристів, є карнавал, kotoryj пройти в лютому.Потрапити на нього досить складно і дорого, але не варто впадати у відчай, якщо ви пропустили його - барвисті святкування проходять по всій країні цілий рік. ПегасПо всій країні ви знайдете безліч місць, які приваблюють любителів активного і екстремального відпочинку.

 

Любителі і професіонали дайвінгу, серфінгу, водних лиж, скелелазіння, дельтапланеризму та рафтингу стікаються сюди з усіх куточків земної кулі.Перш за все, вам варто відвідати галасливий Ріо-де-Жанейро. Потім, не забудьте зробити екскурсію до водоспадів Ігуасу в Національному парку Ігуасу, до водоспаду Гуайра на річці Парані та в Парк птахів.Човнові прогулянки по Амазонці, Карибському морю і річці Сан-Франциску дозволять вам спостерігати дику природу на борту комфортного плавучого готелю.

Похожие страницы