Бразилія Відгуки Туристів

Відгуки туристів про Бразилії

«Водопады Игуасу – все самое интересное» Найбільші водоспади в світі. Водоспади, це найпрекрасніше, що створила земля.В них поєднується сила і міць водної стихії .... За гороскопом, я водний знак і на відпочинку мені необхідно, щоб був водойму.І чим ефектніше він, тим краще. ))))  
4 з 5  
(«Водоспади Ігуасу - все найцікавіше»)  
Що наш звіт про поїздку-це не оповідання про враження (їх ви повинні отримати самі), а просто корисна інформація, яка, можливо, комусь стане в нагоді при плануванні своєї подорожі.Наш маршрут: Москва-Франкфурт-Сан-Паулу-Форталеза-Салвадор-Рио-Салвадор-Сан-Паулу-Франкфурт-Москва (15 днів).
4 з 5  
(В самому центрі Бразилії)   Просто Бразилия  
Я хочу, щоб ви сказати svoem інтереси і дискретного Travelling ДіКарло в odinočku в zamečatel'nuû боку Бразилії, де так багато різних років Me priklûčilos 'історія, položitel'nyh не очень.Мені захотілося розвіємо і побути одному і чим далі тим краще, тим більше залишалося три місяці до Нового року і зустріти його в Ріо було б дуже цікаво.Звичайно мріяв прогулятися ввечері по набережній авеніда Атлантика вбравшись в білий костюм і капелюх, відверто поговорити з мулатками про сенс життя під звуки боса-нови, а ще забратися якнайдалі в амазонські джунглі і залишитися один на один з первозданною природою!  
5 з 5  
(Просто Бразилія)  
Важке якийсь час. А так хочеться свята, пригод та іншого драйву.Чи не побутового. Проблем вистачає, вони нетривіальні, і екстриму теж достатньо, але це житейський екстрим, екстрим, викликаний економічною ситуацією ... Тому як ніколи хочеться втекти туди, де сонце, і не просто в світло і тепло, а на іншу планету чи що.А тут ще й наші Дні народження! І всупереч усьому і всім, і завдяки нездоровому нашому авантюризму й неймовірному життєлюбству ми вже летимо.В Ріо!  
4 з 5  
(Бразилія взимку. Самостійна подорож.)  
Ідея відвідати Бразилію, перейнятися гостинністю...

advanced double glazing
Похожие страницы