Бразилія Кращі Курорти

Достаток сонця, насиченість фарб, щедре пишність природи, блакить теплого моря і посмішки красивих людей, все в цій країні кожен день доводить те, що життя прекрасне, і щастя завжди більше, ніж неприємностей.Бразилія наповнює своїх відвідувачів невгамовної жагою життя і непереможним оптимізмом, тому ця країна улюблена мільйонами людей у ​​всіх куточках планети.

 

Відпочинок з дітьми

 

Приїхати до Бразилії всією родиною - це значить, поділиться святом зі своїми рідними.І нехай він пройде в прекрасному місті Belem (Белем). Це місто називають "містом садів". Він розкинувся в гирлі Амазонки, серед зелені і строкатих квітів, що дало йому ще воно назву - «Ворота Амазонії».Тут можна купити найрізноманітніші екзотичні, тропічні фрукти буквально за копійки.Неповторний шарм цьому місту додає неймовірне розмаїття тропічних дерев, це місто не схожий ні на один інший місто планети.Завдяки віддаленості від цивілізації, Белем нагадує європейські міста, що існували двісті років тому.Дорослим здасться неймовірною його унікальна архітектура, діти порадіють можливості побешкетувати на чудових пляжах в околицях міста.Також можна здійснити захоплюючу подорож на один з багатьох островів, розташованих неподалік.

 

Як тільки сідає сонце і спадає спека, на вулицях міста починається нове життя - бразильці не мислять і дня без музики, тому бари і прибережні кафе наповнюються музикою, а міські площі перетворюються на своєрідний танцпол.Тут не буває нудно нікому.

Похожие страницы