Бразилія Відпочинок в Липні

Відпочинок в Бразилії в липні 2014-2015

     
  • Всі тури
  •  
  • обрані тури
  •  
  • View Hotel
  •  
 

Республіка Бразилія.

 

Бразилія - ​​одна з найбільших країн світу, займає п'яте місце за площею.

 

Найголовнішою її пам'яткою є життєрадісні місцеві жителі - нащадки індіанців, білих колонізаторів і африканських рабів.В результаті вийшла весела й доброзичлива нація, танцююча круглий рік.

 

Ви можете відправитися на південь країни в найвідвідуваніший місто - Ріо-де-Жанейро, побродити по його красивим вулицями і парками, відвідати численні екскурсії по монастирям і церквам, помилуватися найвищою в світі статуєю Христа, обіймає місто.

 

Величезні враження для європейців створить відвідування Амазонії.Найповноводніша річка в міреокружена тропічними лісами і багата різноманітною флорою і фауною.Цей район називають «легкими планети», т.к. там виробляється 50% всього кисню Землі.

 

А на кордоні з Аргентиною і Парагваєм, В ФОЦ-до-Игуассу, вас очікує 275 водоспадів протяжністю в 3 км - картина надзвичайної краси!

 

Ну і, звичайно, круглий рік готелі південного сходу очікують любителів пляжного відпочинку. Там, що зима, що літо - все єдино - купальний сезон триває безперервно!

 

Ціни на путівки в цей час набагато нижче «карнавальних», а відпочинок все одно буде чудесним.

 

2-го липня в Сальвадорі святкують День незалежності. 2-го числа - День штату в Белу-Орізонті.

 

В кінці липня проводяться два фестивалі - в Грамаду - Фестиваль бразильського кіно і артистичний фестиваль в Ору-Прете.

 

Середня температура повітря по всій території - плюс 20 ° C.Опадів в цей час року випадає мало. Температура води на південно-східних пляжах + 25 ° C. З такою температурою цілком можна перезимувати!


Вечерняя няня
Похожие страницы