Відпочинок в Бразилії в Жовтні

Мінімум 5 причин, щоб зважитися на відпочинок в Бразилії

[1]

 

1 Природа

 

Бразилія - ​​сторона ob "edinâûŝaâ і тропічні ліси, і високі гори, і унікальні водоспади, і білосніжні пляжі.Літо тут триває цілий рік, тому погода практично завжди сприяє відпочинку і подорожей.Проте знавці радять вирушати до Бразилії в зимові місяці, коли температура повітря і води тут найбільш комфортна для відпочиваючих.

 

Якщо ви - любитель красивих видів і природних чудес, вам є, що подивитися в Бразилії.Наприклад, бразильський національний парк Ігуасу, який ЮНЕСКО назвав природним надбанням людства.А знаменитий він унікальним водоспадом Ігуасу, що складається з каскадів.Водоспад знаходиться на кордоні Бразилії, Аргентини та Парагваю і по праву вважається чудом світу - три кілометри в ширину і більше 70 метрів у падінні! Місцеві жителі називають його «ковтком Диявола» за приголомшуючий рев падаючої води. Минимум 5 причин, чтобы решиться на отдых в Бразилии Тут же можна побачити безліч екзотичних птахів в спеціальному парку по сусідству.Багато туристів вибирають екскурсію на електростанцію Ітайпу або річкову прогулянку на катері вздовж каскадів водоспаду.Все це супроводжується вражаючими легендами про походження водоспаду.

 

[2] Водоспади Ігуасу

 

Ще один відомий бразильський водоспад - Гуайра (інша назва Мережі-Кедас), який радує найбільш яскравими фарбами в жовтні - листопаді або червні.

 

Неймовірні враження очікують туристів при відвідуванні лісів Амазонії, тури куди організують у столиці бразильського штату Амазонія - Манаусе.Там же, в лісах, можна побачити ще одне унікальне явище, яке охрестили «весіллям річок»: в цей місці з'єднуються чорні через специфічний мінерального складу води Ріо ​​Негроі практично білі води Солімоєс.З'єднавшись, ці річки ще кілька кілометрів рухаються не змішуючись - через різницю температур.Неймовірність видовище!

Похожие страницы