Пам'ятки Бразилії та Їх Описи

Пам'ятки Бразилії: рейтинг пам'яток Бразилії

В Ріо-де-Жанейро знаходяться відомі нескінченні пляжі Копакабана, Іпанема, Лебнон; статуя Христа на вершині вулкана Корковадо; зоопарк.Також можна відзначити Музей сучасного мистецтва, Національний Музей, Музей індіанців в Ріо-де-Жанейро.

 

Карнавал в Бразилії - що більшість Великий, барвистий, émocional'nyj, яскравий, народний свято Бразилії.Проведення цього грандіозного свята з року в рік припадає на різні дати.Офіційно карнавал починається в передує Великому посту суботу і триває протягом п'яти днів до Quarta-feira de cinzas - «Попільної середовища».Але, як правило, святкування карнавалу виходить за рамки офіційно встановлених термінів.
Карнавал в Ріо-де-Жанейро - це парад самби і театралізоване шоу, що проводиться на Самбадромі в центрі міста для величезної кількості глядачів, де за звання переможця борються 14 найвідоміших шкіл.Кожна школа демонструє своє вміння протягом 80 хвилин під оглушливий стукіт барабанів і спів власного гімну, розкриваючи зміст свого представлення за допомогою костюмів і танцю.Компетентні судді оцінюють уявлення кожної школи.

 

Карнавал в Бразилії - свято для всіх її жителів.Навіть багато місцевих знаменитостей активно беруть участь в його організації і проведенні, не соромлячись демонструвати своє напівголе тіло.До цього свята тут починають готувати з дитинства. А в магазинах можна придбати карнавальний одяг для дітей, починаючи з однорічного віку.

Похожие страницы