Бразилія Тури Україна

Тури до Бразилії і ціни на відпочинок в Латинській Америці з

Карта Бразилии  

Відпочинок в Бразилії, тури та екскурсії

 

Відпочинок в Бразилії невипадково є одним з найбільш затребуваних у всьому світі.Тури до Бразилії можуть подарувати Вам не тільки незабутній час на піщаних пляжах, а й чудовий відпочинок в Ріо-де-Жанейро під час прославлених бразильських карнавалів, які часто називають ще одним чудом світу.Якщо ж Ви віддаєте перевагу спокій, відпочинок в Бразилії дозволить зануритися в справжню первозданність природи, подорожуючи по дивним, недоторканим цивілізацією культурам джунглів Амазонки, які вражають своєю красою і різноманітністю.

 

Клімат  
Клімат на всій території країни має деякі відмінності, проте влітку температура не перевищує 29 С, а в зимовий час не опускається нижче 16 С.

 

Географічне розташування  
Купуючи тури до Бразилії з Києва, Ви знаходите можливість опинитися в найбільшій державі Південної Америки.Бразилія межує з такими країнами, як Венесуела, Гайана, Уругвай, Аргентина, Парагвай, Болівія, Перу, Колумбія і на північному заході омивається Атлантичним океаном.

 

Державно-політичний устрій  
Бразилія - ​​президентська республіка і є федерацією, до складу якої входить 26 штатів, муніципалітет і федеральний округ, на території якого розташована столиця країни.

 

Столиця  
Бразиліа, місто, зовнішній вигляд якого повністю не подібний ні на одне місто світу, є столицею Бразилії.Купуючи авіаквитки в Бразилію, Ви вже через кілька годин зможете переконатися в унікальність архітектури цього дивовижного міста, будівлі якого схожі на твори іноземних майстрів.

 

Населення  
Чисельність населення країни досягає 175 мільйонів чоловік, переважна більшість яких складають бразильці, нащадки індіанців і вихідців з Африки та країн Західної Європи.

 

Мова  
Офіційною мовою в Бразилії є португальська, не дивлячись на те, що всі сусіди Бразилії говорять іспанською мовою.Також багато в республіці володіють як іспанською мовою, так і німецьким, італійським та англійським.

 

Релігія  
Nesmotrâ що CTO oficial'noj religiej в Республіці вважається католицизм в Бразилії може povstrečat 'і protestantov, і лютерани, і evreev.

 

Грошова одиниця  
Ціни на цікаві тури до Бразилії бажано дізнатися заздалегідь, щоб підготуватися до поїздки грунтовно.У Бразилії грошовою одиницею є бразильський реал. Здійснити обмін Вам вдасться в будні дні з 10.00 до 16.30 в банку будь-якого міста, за винятком тільки самих маленьких.


горящие туры в египет украина. Все горящие туры Украины на одном сайте
Похожие страницы