Москва Бразилія Тури

Бразилія може запропонувати росіянам еко-тури і пляжний відпочинок У бразильському...

Бразилія може запропонувати росіянам еко-тури і пляжний відпочинок  
У бразильському посольстві в Москві 25 вересня пройшла презентація туристичного потенціалу Бразилії, про це повідомляє видання "Турбізнес".
Співробітники посольства, представляючи нові туристичні проекти, повідомили, що Бразилія може запропонувати росіянам захоплюючі тури по маловідомих регіонах країни, які будуть особливо цікаві шанувальникам екологічних турів.Так бразильські туроператори готові організувати для російських туристів подорожі по Амазонії і непрохідним преріях Пантанала, в гірські райони поблизу міста Боніто і традиційний відпочинок на кращих пляжах на узбережжі Атлантичного океану.
Бразилія також зацікавлена ​​у розвитку ділового туризму і залученні самостійних туристів з Росії.Варто відзначити, що Бразилія і її пам'ятки мало відомі широкому туристичної публіці в Росії.Однією з причин такого стану справ є географічна віддаленість Бразилії від Росії та значна вартість авіаперевезень.
Представники авіакомпанії "LATAM Airlines", яка була заснована в 2011 році в результаті злиття чилійської авіакомпанії "LAN Airlines" та латиноамериканської авіакомпанії "TAM Airlines", висловили надію на відновлення авіарейсів з Москви в Ріо-де-Жанейро в найближчому майбутньому.При цьому вони зазначили, що для реалізації такого проекту необхідно домогтися збільшення туристичного потоку з Росії до Бразилії.Поки частка росіян від усього обсягу пасажирів авіакомпанії "LATAM Airlines" складає тільки 5%.
Нагадаємо, багато росіян через дорожнечу авіаквитків змушені були відмовитися від планів відвідати матчі Чемпіонату світу з футболу в Бразилії.
http://laitovo.de/ ihr bild auf einem sonnenschutz für das auto.
Похожие страницы