Бразилія Відпочинок

Найбільша держава Південної Америки, займає майже половину континенту, площею близько 8, 5 млн.кв. км. На півночі межує з Венесуелою, Гайаною, Суринамом і Французької Гвианой, на півдні - з Уругваєм, на заході - з Аргентиною, Парагваєм, Болівією і Перу, на північному заході - з Колумбією.На півночі і сході омивається водами Атлантичного океану.

 

Населення

Близько 175 млн.чоловік. Понад 95% населення країни складають бразильці - нащадки змішаних шлюбів індіанців з вихідцями з країн Західної Європи та Африки.

Більшість населення - католики, але багато жителів африканського походження до цих пір сповідують синкретичні і анімістичні культи.

 

Різниця в часі

 

Зимовий період - московський час мінус 6:00.Літній період - московський час мінус 7 годин.

 

Мова

 

Державний - португальська (бразильський діалект), також вживаються іспанська, французька, німецька та італійська.У внутрішніх районах повсюдно використовується «лінгуа жерал & amp; raquo - спільну мову, що виник на основі мов індіанських племен тупі-гуарані, а також 180 різних мов і діалектів етнічних груп.

 

Мобільний зв'язок

 

Стандарти зв'язку GSM 1800 і iDEN. Роумінг доступний абонентам основних російських операторів.

 

Валюта

 

Реал (BRL), рівний 100 сентаво. В обігу знаходяться монети гідністю в 1, 5, 10, 25, 50 сентаво і 1 реал, а також банкноти номіналом в 1, 5, 10, 50 і 100 реалів.

 

Visa

 

ДЛЯ переглядів stranи grazhdanam РФ Віза не trebuetsya.

 

Митниця

Ввезення іноземної валюти не обмежене (суми понад 1 тис.доларів США підлягають декларації), національною - обмежений. Дозволено вивіз завезеної іноземної валюти за вирахуванням витрат в країні, національної - за ліцензією ЦБ Бразилії.

Безмитно дозволяється ввозити по одному з наступних предметів: радіоприймач, плеєр, відеокамера, діловий блокнот з комп'ютерною пам'яттю.Ввозиться відео-, кіно-, аудіотехніка небразільского виробництва обкладається податком (до 30% понад вартість в 1500 реалів).

 

Заборонено ввіз і вивіз наркотиків, вогнепальної зброї, боєприпасів, медикаментів і радіоактивних матеріалів.Заборонено вивезення будь-яких диких тварин, їх шкур і виробів з шкур, панцирів, пір'я і кігтів.


http://vip-cars.kiev.ua/ аренда микроавтобуса на 20 человек - заказ микроавтобус.
Похожие страницы