Пам'ятки Бразилії Фото та Опис

 

O на

 

Бразилія - ​​oдна з найбільших країн світу, Найбільша країна в Південній Америці і п'ята за величиною партії в світі після Россі, кита, Канаді та Сполучених Штатах.

 

В цій країні пишні тропічні ліси сусідять з величними горами, дикі джунглі з прекрасними пляжами, величезні річки з пустельними плато, що ревуть водоспади із затишними і тихими бухтами.

 

Бразилію справедливо називають країною контрастів. Якщо в одній її частині йдуть зливові дощі, то в іншій обов'язково світить сонце.У великих містах знаходяться найбільші західні концерни, а в Амазонії деякі індіанські племена живуть в кам'яному столітті.

 

Ріо де Жанейро - головна визначна пам'ятка країни.Місто вдало розташований на узбережжі Атлантики. Ріо позбувся статусу столиці в 1960 році - нею стало місто Бразиліа.Сучасна столиця - це широкі проспекти, сучасна архітектура, мальовничі бульвари і парки.Однак, що їй так і не вдалося відвоювати у Ріо-де-Жанейро - це симпатії туристів, які як і раніше їдуть на відпочинок в "місто чудес".

 

Характер і географія

 

Бразилія (Бразилія) zanimaet central'nuû на Схід і деяких частинах Південної Америки і межує з Gvianoj, Суринам, Gajanoj, Venesuéloj, Kolumbiej, Перу, Boliviej, Парагваю, Argentinoj, Уругвай.На сході Бразилія омивається Атлантичним океаном.

 

Центральну і південну частини країни займає Бразильське плоскогір'я (найвища точка - гора Бандейра).Північну частину - Амазонська низовина і відроги Гвіанського плоскогір'я.На півдні Бразилії розташована низовина Пантанал. Головні річки країни - Амазонка, Сан-Франсиску, Парана.

 

стілець в Бразилії - місті Бразиліа.

 

Час в Бразилії відстає від московського з 1 листопада по 1 березня на 5:00, з 1 березня по останню неділю березня - на 6 годин, з останньої неділі березня до останньої неділі вересня - на 7:00, з останньої неділі вересня по 1 листопада - на 6 годин.

 

Клімат Бразилії

 

Клімат в Бразилії відрізняється залежно від місцевості: від екваторіального на північному заході до субтропічного на південному сході.


baseball instruction
Похожие страницы