Бразилія Відпочинок Ціни

Отели Бразилии <Таблиця cellpadding = "10">    

Гроші

 

У великих закладах можна розплачуватися кредитками.Користуватися дорожніми чеками не рентабельно, так як приймають їх до оплати дуже рідко, а за переведення в готівку стягують високу комісію.Ціни на товари та послуги по відношенню до цін на аналогічні в сусідніх країнах Південної Америки значно вище.

 

Грошова одиниця Бразилії - бразильський реал рівний 100 сентаво.Курс долара до реалу становить 1 до 1.72, євро до реалу - 1 до 2, 34. Курс валют і ціни відносно стабільні. Отели БразилииОбміняти інвалюту на реали можна в банках в будні дні. В обмінних пунктах при готелях, аеропортах і торгових центрам курс валют менш вигідний, і міняють там тільки долари.В процесі обміну касир може вимагати паспорт клієнта. У розпал сезону в Ріо-де-Женейро, який припадає на грудень-лютий, спостерігається повсюдний ріст цін.

   

Транспорт

 

між містами можете зв'язатися автобусне повідомлення.Всі автобуси діляться на класи в залежності від рівня обладнання.Найкомфортабельніші автобуси спального класу leito обладнані ліжками.Бронювати квитки на рейси необхідно як мінімум за день до поїздки. Якщо відстань, яку необхідно подолати, становить більше 600-700 км, то краще скористатися послугами авіаційного транспорту.

 

В межах міста можна пересуватися на таксі та автобусах.Вартість поїздок на таксі не сильно відрізняється від європейських цін.В таких великих містах, як Ріо-де-Жанейро і Сан-Паулу мається метро.

 

Основним видом транспорту в Амазонії, а також у прибережних районах є морський транспорт: пороми, катери, судна.

       

Парашютист повис на статуи Христа-Искупителя в Рио-де-Жанейро  

Оренда авто

 

Численні агентства Бразилії готові надати автомобілі на прокат за наявності у клієнта водійського посвідчення міжнародного зразка і діючої кредитної карти.Основні пункти прокату розташовані неподалік від аеропорту, великих готелів.Вартість оренди автомобіля в добу становить близько 40-45 доларів, плюс нараховується страховка в розмірі 10-13 доларів в день.Виїжджати на орендованій машині за межі країни не можна.

 

Готелі

 

Готелі та мотелі Бразилії класифікуються за європейськими стандартами.На сьогоднішній день туристична мережа складається майже з 20 тисяч закладів, більшість з яких знаходяться в південно-східній частині країни, в столиці та на океанському узбережжі.

 

Переглянути фотографії і почитати інформацію про готелі можете в розділі - Готелі Бразилії.

Похожие страницы