Бразилія Відпочинок в Листопаді

Відпочинок в Бразилії в листопаді 2014-2015

     
  • Всі тури
  •  
  • обрані тури
  •  
  • View Hotel
  •  
 

В листопаді сайт bol'šej частині Бразилії підходить дуже Zarqali і дощова погода.Тільки в районі Амазонії сухо. У листопаді добре відпочивати в Сальвадорі.Денна температура: + 30 ° С, нічна: + 23 ° С, і чудова температура води: +25 С.

 

На півдні країни в листопаді крім проливних дощів трапляються і зсуви.В Ріо-де-Жанейро в цей час теж дуже незатишно. Велика вологість при високій температурі повітря погано переноситься європейцями.

 

Середня денна температура по країні в цілому: + 26 ° C, нічна: + 17 ° C  
Кількість опадів в мм: 280 mm  
Кількість дощових днів у місяці: 22 - в Бразилії - сезон дощів.

 

Як відпочити в Бразилії в листопаді.

 

От-к pogodnyh незручності екскурсію в Бразилії кращий переклад на іншу минулих літ.V Листопада в Бразилії може добре відпочити на plâžnyh курортів.З екскурсій в цей час можна вибрати відвідування водоспадів Ігуасу і круїз по Амазонці.

 

Прекрасно обладнаний курорт Бузиос, розташований в 176 км від Ріо-де-Жанейро запропонує вам великий вибір 3-х і 4-х зіркових готелів і 17 пляжів, на яких можна не тільки позасмагати, а й позайматися водними видами спорту , а вечорами потанцювати на дискотеках.Півострів славиться своїм мікрокліматом з середньорічною температурою повітря +26 ° C.

 

Можна провести кілька приємних днів на території місцевих заповідників - Емеренсіас і Тауа, місць проживання мавп, птахів і метеликів.

 

Відпочинок в Бразилії - подорож дороге, головним чином з непомірних цін на авіаквитки.Щоб виграти в ціні, підшукувати підходящі за вартістю квитки потрібно завчасно.

 

Зверніть увагу на авіакомпанії Swiss і airLufthansa, в яких часто бувають розпродажі авіа-квитків до Бразилії.

 

Бронювання готелів і вирішення завдання внутрішніх авіа-перельотів по Бразилії теж краще здійснювати загодя.

Похожие страницы