Бразилія Пам'ятки Відео

Місто Сан-Паулу, Бразилія (пам'ятки, фото і відео, Сан-Паулу на карті) - симбіоз блиску й убогості

Город Сан-Паулу, Бразилия (достопримечательности, фото и видео, Сан-Паулу на карте) – симбиоз блеска и нищеты. Сан-Паулу (São Paulo) не судилося бути офіційною столицею країни, незважаючи на те, що він є найбільшим містом не тільки Бразилії, але і всієї Південної Америки.Сан-Паулу, як і сама Бразилія, гарний, але сповнений протиріч. З одного боку пробки і зміг на вулицях міста, з іншого - ділові райони зі скла і метала.З одного - фавели, райони, де страшна бідність і злидні, з іншого - в місті знаходиться половина промислового потенціалу країни.

 

Історія цього великого бразильського міста почалася в XVI столітті, коли біля школи Святого Павла, заснованої батьками-єзуїтами, почало розростатися поселення.Спочатку тут осідали індіанські селяни-невільники і авантюристи. Город Сан-Паулу, Бразилия (достопримечательности, фото) Пізніше, в XVII столітті, неподалік відкрили родовище дорогоцінних металів і на величезних плантаціях стали вирощувати каву, що послужило стимулом до розвитку міста.І тільки під кінець ХХ століття в Сан-Паулу почався бурхливий розвиток промисловості

 

Сан-Паулу сьогодні - це тісно переплетені вулички по яких в хаосі нервово протиснувся автомобілі.Туристам б у місті довелося не солодко, якби не міське метро.Архітектурний образ міста створювався в різні епохи, тут змішалося безліч стилів.При цьому, старовинні будівлі раннього періоду забудови гармонійно поєднуються з сучасними хмарочосами.Одна з визначних пам'яток Сан-Паулу - Міранті-ду-Валі - найбільший хмарочос країни.Музеї та церкви знаходяться в будівлях зовсім іншого типу. Незважаючи на те, що Сан-Паулу це промисловий центр, тут знаходиться багато музеїв.Так, багаті колекції південноамериканських і європейських авторів знаходяться в Музеї живопису, а авангардні сучасні роботи - в музеях модерну і сучасного мистецтва.Любителі дикої природи зазвичай не зазирають у Сан-Пауло. А дарма. Тут знаходиться дуже цікавий заповідник «Бутантан» з чудовим тераріумом і інститутом, де виготовляють протиотрути від найстрашніших отрут.


Киев двери киев
Похожие страницы