Бразилія Відпочинок Відео

Відпочинок Бразилія, тури Бразилія, кращі готелі Бразилія

Замовити тур Ви можете безпосередньо з форми (заявка прийде до нас на email і буде негайно оброблена).

Гарячі тури Бразилія  

Ви можете отримати додаткову інформацію:  
по телефонам, в нашому офісі або по ICQ - 194351680

 

Столиця: Бразиліа

 

Географічне положення: близько половини південноамериканського континенту носить назву Бразилія.Територія одно 8, 5 мільйонів. Кв.км. Granichit SR всемогутній материк stranami Чилі і Kromme Еkvadora.

 

Клімат: варіюється від екваторіального до субтропічного.Середня температура влітку (грудень - квітень) + 27 ° С, взимку (травень - листопад) + 22 ° С.У вересні-березні проходить сезон дощів. У гірських районах взимку до 0 ° С. В Ріо-де-Жанейро волого завжди, з листопада по березень - жарко, з квітня по вересень - відносно прохолодно, часто йдуть дощі.Самий холодний і сирий місяць - липень. Пори року в Бразилії: весна - з 22 вересня по 21 грудня, літо - з 22 грудня по 21 березня, осінь - з 22 березня по 21 червня, зима - 22 червня по 21 вересня.

 

Час: Бразилія знаходиться в 4 часових поясах. Час відстає від московського на 5 год (Ріо, Бразиліа).З останньої неділі лютого по останню неділю березня - на б ч, з останньої неділі березня по другу неділю жовтня - на 7 год і з другого неділю жовтня по останню неділю жовтня на б ч.

 

Мова: португальська, вживаються французька, німецька, італійська.

 

Час польоту: Москва - Бразиліа з урахуванням часу стикувань, близько 20-23 год.

 

Населення: близько 177 млн ​​осіб. Бразилія - ​​одна з найбільш строкатих за етнічним складом країн Південної Америки, але 97% жителів іменують себе бразильцями, індіанців менш 1%.

 

Релігія: католицизм.

 

→ Дата заїзду Дата від'їзду: для реєстрації на сайті в Бразилії, rossijskim громадяни потрібно візи.В літаку Ви заповнюєте анкету імміграційних служб Бразилії - CARTAO DE ENTRADA / SAIDA - латинськими літерами, строго по квадратиках.Обстеження sostoit ...

Похожие страницы