Готелі Бразилії Фото

Ваше місто Москва? Так Ні, інший

 

Найкращі готелі Бразилії, готелі рейтинги (Бразилія 2014: 3-4 зірки, 5 зірок).Описи, фото та відгуки туристів про готелі. Поради експертів по Бразилії. Ціни та бронювання готелів.

Відгуки експертів про готелі Бразилії

 

Редакція Тонкощів

У Бразилії багато готелів у всіх районах країни - і на розкішних пляжних курортах, і в глибинці.

В період novogodnih Свят і Карнавалів Ціни в готелях Бразилії значно зростають (до $ 150 з людини), особливо в прибережних містах, таких як Ріо-де-Жанейро або Салвадор.В Копакабані вартість проживання починається від $ 60-80 в розпал сезону.

Розпал сезону в Бразилії - це період зимових шкільних канікул у грудні та січні, а також в лютому, коли тут проходить знаменитий карнавал, під час великоднього тижня, всіляких святкових «довгих вихідних» і в липні, коли тут наступають канікули.На Новий рік і під час карнавалу багато прибережні готелі здають номера максимум на 3-4 дні і тільки з попереднім бронюванням.

При цьому в столиці Бразиліа і Сан-Паулу, більше спеціалізуються на бізнес-туризмі, в цей час готелі порожніють і готові прийняти постояльців без обмежень.

 

У великих містах Бразилії широко поширені сучасні висотні готелі та апарт-готелі.Апарт-готелі пропонують більш вигідні ціни, пропонуючи натомість майже домашній затишок і великі простори: окрему вітальню, спальню і кухню.З іншого боку, такі готелі мають власними ресторанами, басейнами та іншими громадськими зручностями.

 

Розпал сезону в Бразилії - це період зимових шкільних канікул у грудні та січні, а також в лютому, коли тут проходить знаменитий Карнавал.

 

мережі готелів і ціни

 

бразильський готелів otličaûtsâ neplohim обслуговування.При цьому клас готелю оцінюється за видами послуг, що надаються, а не за звичною зоряній системі.Приїжджаючим сюди вперше рекомендується заздалегідь довідатися про пропоновані послуги в конкретному місці.

 

Основні мережі готелів в Бразилії - Meliá, The Blue Tree і Atlantica Hotels.Це готелі вищого класу і відповідного рівня цін. Популярністю у туристів користується мережа Accor Group під управлінням французької компанії, до якої належить ряд готельних брендів різного рівня сервісу.Це і розкішні готелі Sofitel, і шикарні апарт-готелі Parthenon, а також досить бюджетні Mercure і Ibis.Mercure пропонує більш комфортабельне житло, Ibis - це готелі попроще, чисті і затишні, але без надмірностей.

Похожие страницы