Тур Бразилія Віза

... Туристів Об'єднані Арабські Емірати видаватимуть спеціальні візи для...

ОАЕ видаватимуть мультивізу для круїзних туристів  
Об'єднані Арабські Емірати видаватимуть спеціальні візи для круїзних туристів.Новий документ зробить більш зручним переміщення між ОАЕ і сусідніми країнами в тому випадку, якщо доводиться робити неодноразові зупинки при подорожі по землі, повітрю або воді.
Нова багаторазова віза робиться «з прицілом» на ключові для ОАЕ туристичні ринки: Росію, Китай, Індію, Південну Африку і Бразилію, повідомляє з посиланням на московський офіс Департаменту туризму і комерційного маркетингу уряду Дубая (ДТКМ).
Як пояснюють в ДТКМ, «курізная» віза приверне ще більше туристів, особливо тих, які хотіли б з території ОАЕ відправитися в морську подорож до Саудівської Аравії або Оману.Тобто тепер, отримавши таку візу, турист зможе прилетіти в один з аеропортів Дубая, потім в порту сісти на круїзний лайнер, побувати в найближчих країнах і повернутися в Дубай за тією ж візою.В такому випадку додаткових витрат і витрат часу на отримання декількох окремих віз не буде, що, ймовірно, може зробити тури більш дешевими, кажуть в ДТКМ.
Коштувати мультивіза буде 50 доларів США.  
Можливо, візове нововведення частково пов'язане з тим, що влітку цього року завантаженість готелів в Дубаї, за даними агентства Bloomberg, була найнижчою за останні майже 20 років.Число готелів у місті зростає, а ось турпотік, навпаки, дещо знижується.
Що стосується громадян Росії, то у них Дубай традиційно користується популярністю.У 2013 році РФ опинилася на п'ятому місці серед «постачальників» туристів по числу тих, що відпочили.Торік Дубай відвідало більш 403 тисяч россяін.
Похожие страницы