Туризм в Бразилія

Бразилія | Туризм в Бразилії,

бразилия brazil бразилиа - информационный сайт RussoBras  
Шановні відвідувачі!
 

Якщо у вас виникнуть пропозиції по сайту, будь ласка, зв'яжіться з нами  
за координатами, вказаними в розділі 'контакти'

 

Останні десять років уряд Бразилії приділяє велику увагу розвитку туристичної індустрії, як найважливішої галузі економіки.Особливе значення в цій галузі має міжнародний туризм.

 

Бразилія, що має величезний, може бути, найбільший в світі туристичний потенціал, довгий час була практично закритою країною.І тільки після передачі військовими влади та переході до демократичної форми правління на початку 90-х років минулого сторіччя, в Бразилії почався розвиток міжнародного туризму.

 

Економічні проблеми і відсталість всієї туристичної інфраструктури Бразилії не дуже сприяють швидкому розвитку міжнародного туризму.Великою перешкодою є також мовний бар'єр. У Бразилії говорять на бразильському діалекті португальської мови і дуже мало бразильців можуть говорити англійською або інших європейських мовах.Це є дуже великою перешкодою і помітно погіршує ситуацію у сфері туристичного сервісу.

 

Якщо ще до мовного бар'єра додати бразильську ментальність, то ці два явища часто призводять до нерозуміння, а часом, і до незадоволення від надаваних платних туристичних послуг.Треба також враховувати й те, що Бразилія знаходиться на досить значній відстані від головних країн - постачальників туристів - Європи і США, а тим більше, від Росії.

 

Але практично всі основні європейські країни і США мають свої авіакомпанії, з прямими рейсами майже в усі регіони Бразилії.Російському туристу для відвідування Бразилії доводиться користуватися, в основному, чотирма авіакомпаніями - Франції, Німеччини, Іспанії та Великобританії.Всі рейси з пересадками і стикувальними рейсами, а також з обмеженою доступністю в регіони Бразилії.В основному, з Москви можна долетіти до Ріо-де-Жанейро, Сан-Пауло і до столиці країни - місто Бразиліа.

 

Все перельоти до Бразилії довгі і виснажливі - якщо різниця між стикувальними рейсами близько двох годин, то політ разом з пересадкою займає близько 18 годин...

Похожие страницы