Бразилія Відпочинок в Грудні

Грудень - особливий місяць. Він пахне хвоєю і мандаринами. Він повний передноворічної метушні і приємних клопотів.Адже за російською традицією до Нового року починають готуватися задовго до 31 числа.А ще існує і Різдво. Ну і нехай католицьке, в Росії на такі дрібниці не звертають уваги.Раз Різдво, треба святкувати. Хіба погано відзначити свято два рази, гірше від цього нікому не стане.Після істинно радянських традицій - за столом, застеленим клейонкою, з'їсти олів'є і впасти під кінець свята в нього ж особою, дуже радує те, що у всіх зараз є вибір як провести цей передсвятковий місяць.А якщо він завдяки щасливому випадку ще збігся з відпусткою, то тут можливості просто безмежні.Будь-яке турагентство запропонує вам якщо не сотні, то десятки варіантів відпочинку.Головне вирішити для себе - куди, в якому темпі, з якими фінансовими можливостями, і в якому складі ви хочете відбути на свій заслужений відпочинок.

 

Чи буде це тиха європейська країна чи зважитеся на бунгало, де єдиним з зручностей виявиться розетка, що б'є струмом, або комфорт і респектабельність візьмуть верх над романтикою і екстримом.Так, зробити вибір нелегко, але зате після того як він зроблений, залишається дрібниця - зібрати валізу, послати повітряний поцілунок рідному місту і вступити в передноворічний світ з радісною усмішкою на обличчі в очікуванні дива.

 

Пляжі, пляжі і ще раз пляжі. Вибір полягає лише в географічному розташуванні місця, куди так хочеться укласти своє втомлене тіло і прогріти кісточки теплим сонечком.Ну що ж, кожен може вибирати той вид відпочинку, який йому більше до смаку.Після напруженого ритму міського життя зовсім непогано відчути себе овочем, а фізичні вправи звести до одного - перевертатися на бік і назад.

 

Всі бажання повинні збуватися. Так, за вікном замети, але, значить, на іншому боці земної кулі чекає своїх гостей спекотне літо.А зустріти Різдво і Новий рік під пальмою, поїдаючи креветок замість олів'є - в цьому є особливий вишукування!

Похожие страницы