Пам'ятки Бразилії Фото

Культові пам'ятки Бразилії

статуя христа искупителя 1 Гора Корковадо і статуя Христа Спасителя - символ Бразилії.

 

Гора Корковаду в Ріо-де-Жанейро виразно символічна для Бразилії, а відома статуєю Христа Спасителя заввишки в 38 метрів.До вершини пагорб можна дістатися рейковими шляхами або пішки. Це безперечно те місце, яке ніхто з прибулих до Бразилії не може пропустити! Туристи піднімаються, щоб побачити статую і насолодитися видом міста, який дійсно захоплює дух.Статуя Христа з розпростертими руками виглядає так, як ніби він дає благословення, надихаючи всіх навколо. достопримечательности бразилии Це саме значуще місце в місто і одна з найпопулярніших визначних пам'яток в Бразилії.

 

2. Карнавал в Ріо-де-Жанейро.

 

Поряд зі статуєю Ісуса, Бразилія відома в усьому світі щорічним карнавалом, який починається кожен рік перед Великим постом.Цей чудовий свято - неймовірна вечірка приблизно з 2 мільйонами учасників, танцюючих на вулицях з яскравими костюмами, музикою і духом, який не може бути виражений словами.Є різні школи танцю, які показують на мальовничому параді їх кращі постановки і найчарівніші костюми. Відбувається також змагання між школами самби, тому вони всі беруть участь з максимальною пристрастю і віддачею, щоб зробити краще шоу.Побувати на карнавалі незабутньо!

 

3. Водоспад Ігуасу.

 

Одна з славнозвісних пам'яток Бразилії - водоспад Ігуасу.Це чудо природи, яке не може бути пропущено. Водоспади розташовані на кордоні між Бразилією і Аргентиною, а їх краса робить їх одним з найвідоміших водоспадів у світі. Подковообразная форма, висота і потужні потоки води роблять їх місцем, гідним уваги.Мальовничість навколишньої природи, контраст між світло-синьою громоподібними водою на зеленому тлі змушує спостерігача забути про час і просто поклонитися перед цим створенням природи!

 

4.Тропічні ліси річки Амазонка.

 

Тропічний ліс Амазонки поширений по декількох країнах, але його найбільша частина знаходиться на території Бразилії - приблизно 60% Джунглів Амазонки.Звичайно, лісом потрібно захопитися завдяки багатьом факторам, різновиди флори і фауни, яка може бути знайдена тільки тут, і особливою чарівністю природи, що не зруйнована людською рукою.Поширений вздовж річки Амазонки, тропічний ліс забезпечує прекрасні види і можливості для екскурсій і річкових круїзів.


Мы предоставляем все виды Экскурсии Стокгольм
Похожие страницы