Бразилія Міста Курорти

Сьогодні це найбільш відвідуваний туристами з усього світу місто в Бразилії.Жителі Ріо (каріоки) з гордістю називають його «Файне місто», кажучи, що, створюючи його, Господь перевершив себе.Ріо, безумовно, одне з найкрасивіших міст світу. Поєднання південних квітів із зеленню гір, блакиті океану і неба, велика кількість сонця круглий рік, надзвичайна краса затоки Гуанабара з численними островами, пляжами Копакабана, Іпанема, Леблон - все це справляє незвичайне враження.

 

На території штату Парана знаходиться невелике місто Фож-до-Ігуасу.Ця дуже доглянута і зелена територія майже з 300.000 населенням розташована на березі річки Парана поблизу від знаменитого водоспаду Ігуасу. Поступово Фож-до-Ігуасу став одним з найбільш відвідуваних туристичних центрів, особливо після 1986, Коли ЮНЕСКО оголосило цей регіон «Світовим спадщиною» ...

 

Сан-Пауло - це діловий і промисловий центр Бразилії.

 

Ангра-Дуж-Реіш - невелике містечко на атлантичному узбережжі Бразилії, в 155 км на південь від Ріо-де-Жанейро.В курортну зону Costa Verde входять 8 бухт з безліччю пляжів і 365 островів.

 

З невеликого рибальського села цей куточок перетворився на курорт для знаменитостей, отримавши особливу популярність після відвідин його Бріжіт Бардо, яка захоплено вигукнула: «Якщо на цій землі існує рай, це - Бузіус».

 

прибережному курорті Порту-де-Sauipe (Porto Sauipe) півночі командира, відомого як "бразильського Канкуні."На цьому узбережжі побудований величезний комплекс Кошта-до-Сауіпе (Costa do Sauípe), що складається з 5 шикарних готелів категорії 5 * і 6 паузадаш (pousada - національні будиночки-вілли).

 

Манаус - столиця найбільшого і найменш заселеного штату Бразилії Амазонас, справжня знахідка для тих, хто шукає пригоди і любить дику природу.

 

Натал (Natal) - стілець стан, Ріу-Гранді-ду-Норті (Ріу-Гранді-ду-Норті).Розташований в 185 км від міста Жуан-Пессоа (João Pessoa) з чисельністю населення 750 тис.людина Натал є одним найбільших міст цього регіону. Він має стратегічне значення, адже від Натала до Європи, зокрема до Лісабона, менше 7 годин літа.Саме тому в Натале під час другої світової війни знаходилася база ВПС США.Зараз це найбільша військова авіабаза Бразилії, яка забезпечує роботою близько 30% населення міста.

 

Це місто розташоване в 6 км від Ресіфі, тут проживає близько 450 тис.жителів. Олинда (Olinda) - справжній музей під відкритим небом, скарбниця архітектури та мистецтва стилю барокко.У 1982 р цей місто включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, після чого уряд Бразилії прийняв рішення заборонити як би там не було міняти вигляд міста.З тих пір жодне вікно не може бути пофарбовано без дозволу спеціальної комісії ...

Похожие страницы