Кращі Курорти Бразилії

Де в Бразилії найкращі пляжі

Де в Бразилії найкращі пляжі - відповідь «Тонкощів туризму».Бразилія: відповіді експертів на ваші запитання.

Відповідає інформаційний відділ «Тонкощів туризму» Берегова лінія Бразилії досягає 7, 5 тис.км, більшу частину якої становлять чудові піщані пляжі, омивається теплими водами Атлантичного океану.Кращі з них розташовуються на півночі і північному заході країни, в районах Натала, Ресіфі, Салвадора, Форталези, в штатах Алагоас, Баїя, Ріу-Гранді-ду-Норті.Літо тут триває цілий рік, і вода залишається теплою незалежно від сезону.Південніше, в штатах Ріо-де-Жанейро і Сан-Паулу теж чимало прекрасних місць для купання, проте взимку тут буває прохолодно.

Іпанема - другий за популярністю пляж в Ріо-де-Жанейро, який поступається тільки знаменитої Копакабані.Він розташовується поблизу багатьох районів міста - Леблон і Арпоадор.

 

Лопес Мендес на острові Ілля Гранде вважається одним з кращих пляжів Бразилії.Це місце з білосніжним піском і бірюзовими хвилями превосходно доповнює екологічно чистий острів зовсім без автомобільних доріг.

 

Жерікоакоара - улюблене місце самостійних мандрівників або беккпекеров на бразильському узбережжі.Він привертає віддаленістю від масових туристичних місць, розслабленої атмосферою, чудовою береговою лінією, доступністю проживання та відпочинку, широкими можливостями для занять водними видами спорту.

 

Порто да Барра в бразильському місті Салвадор - місце нескінченного веселощів, дискотек і інших розваг.

 

Пляжі острова Моро де Сан Пауло - це і популярні пляжі з усім необхідним для комфортного відпочинку, і широкі можливості для занять різними водними видами спорту, і багато кілометрів диких і пустельних пляжів для відокремленого відпочинку.

 

Пляжі міста Натал в гирлі річки Потенжі - райський куточок спокою на березі Атлантичного океану і одні з кращих в світі місць для заняття кайтсерфінгом.Samиe izvestnиe - Praia ДГУ Artistas, Praia дю-Майо, Praia Понта Негра, Praia дю Форт.

Похожие страницы