відпочинок Бразилія

Зимовий відпочинок

Малайзия1 Влітку так і не вийшло знайти час для відпочинку, і тепер, коли практично наступила зима, вас відвідала думка відправитися куди-небудь на кілька тижнів? Не сумнівайтеся: відпочинок вдома під теплою ковдрою, доповнений переглядом телевізора - не єдиний варіант.Сьогодні є можливість відвідати бюджетні курорти, які готові прийняти туристів в будь-який час року.

 

Більшість вважають, що вартість путівки в зимовий період може бути досить високою.Насправді така думка вкрай помилкова. Туристичні фірми готувати запропонувати і горящі путівки, відпочинок за якими є досить вигідним.На додаток до цього є напрямки, які спочатку доступні для більшості.Приміром, в якості місця відпочинку взимку можете вибрати Індію, Таїланд, Малайзію, а також Сейшельські небудь Мальдівські острови.Якраз взимку в даних місцях погода залишається сприятливою для відпочинку, і тому ви і в холодну пору року можете відмовитися від сірого, похмурого пейзажу за вікном на користь пальм, сонця і моря.

 

Поряд з цим підвищений інтерес спостерігається і до латиноамериканських напрямками.Справа в тому, що саме взимку тут сонце пече не так сильно, і тому відпочинок на пляжах Домінікани, Куби, Бразилії та інших країн Карибського басейну доставляє незабутню насолоду.Готелі не сильно завантажені, обслуговуючий персонал більш уважний.Тільки от в останній раз з інтернетом були постійні проблеми, довелося встановити новий архіватор для Windows 7, щоб зменшити розмір файлів, що відправляються по пошті, а то з великими файлами відправка після довгих "роздумів" обривалася, і доводилося все починати заново.І на трафіку теж заощадите.

 

Прихильників екологічного туризму точно зацікавить Коста-Ріка, де поряд з чудовими пляжами є джунглі, в яких кожен відпочиваючий може відчути єднання з природою.

 

Січень - найкращий час для того, щоб відпочити на Канарських островах.Подібний вибір стане оптимальним для тих, хто погано себе почуває при задушливому спеці.Справа в тому, що на початку зими температура тут не піднімається вище позначки + 20 градусів за Цельсієм.На Маврикії спостерігається більш високий температурний режим (+25 ... + 28 градусів). За рахунок цього відпочиваючі отримують можливість позасмагати, викупатися, відправитися на екскурсії.При цьому потрібно лише взяти до уваги рівень вологості, який може доходити до 80%.

Похожие страницы