Бразилія Пляжні Курорти

<Н2 вирівняйте = "центр"> Пляжні курорти в Бразилії  

Ріо-де-Жанейро  
Найвідоміший пляжний курорт Аргентини - Ріо-де-Жанейро. Тут пляжна зона становить порядку 90 км, на якій присутні всі розваги - бари, клуби, дискотеки.Особливий наплив туристів спостерігається в період проведення знаменитого карнавалу - з кінця лютого по початок березня.
Найбезпечніші пляжі для купання - Іпанема і Леблон. Можна ще назвати пляж Копакабана, але через сильну течію він більше відомий своїм футболом, ніж купанням.Зате на Арпоадор, крайній точці Копакабани, завдяки сильним хвилях, розвинений серфінг.
Поруч з бідними фавелами розташовані пляжі Барра-ді-Тіжука і Ботафогу, які вважаються «простонародними».

 

Фото: Thinkstock /

 

Коста-ду-Сауіпе  
У Північній Бразилії розташований курортний район Коста-ду-Сауіпе з його белопесчаннимі пляжами, екзотичною флорою і фауною.Готелі вищої категорії надають повний спектр послуг, гостям пропонуються різні розваги на вибір і водні види спорту.

 

Порту-Сегуру  
Порту-Сегуру - привабливий курорт для lûbitelej нічного життя.Тут нескінченні музика, веселощі та танці.

 

Бузіус  
Бузіус - тихе містечко з пляжами і гірськими схилами, що має особливий мікроклімат.Для приємного проведення часу містечко може запропонувати бари і ресторани, а також серфінг і дайвінг.

 

Ангра-дус-Рейс  
Ангра-дус-Рейс - пляжний і морський курорт Бразилії міжнародного класу.Курорт славиться своєю безпекою і комфортом. Це ідеальне місце для прогулянок на яхтах через мальовничості узбережжя і безлічі прилеглих до нього острівців.Тут є поля для гольфу і тенісні корти.

Бразилія

гірськокліматичним курорти в Бразилії

 

Петрополіс  
Gornoklimatičeskie курорти в Бразилії представлено Petropolis.Курорт розташований в горах, на висоті близько 800 м, володіє помірно-теплим кліматом протягом усього року.


George Lindemann
Похожие страницы