Бразилія Природні пам'ятки

Природные достопримечательности Бразилии Бразилія - ​​мабуть, найвідоміша з усіх латиноамериканських країн: карнавали, футбол, Амазонія і Ріо - достатні для цього причини.

 

Кажуть, що іспанці, диктували свої умови іншим претендентам на землі Нового Світу, віддали потругальці Бразилію помилково: вони припускали, що на схід від 60 паралелі - тільки океан.В результаті Португалії відійшли найродючіші землі континент і сотні природних чудес, які ми сьогодні і представляємо вам.

 

Серед річок нашої планети Амазонка - абсолютний чемпіон по за розмірами басейну, повноводністю і довжині.У 2011 році за результатами всесвітнього народного інтернет-голосування, організованого швейцарської некомерційною організацією New Open World Corporation (NOWC), вона визнана одним з Семи природних чудес світу - поряд з бухтою Халонг, водоспадами Ігуасу, національним парком Комодо та іншими дивовижними куточками планети.

  Корковаду - Корковаду: вид с вертолета  

Так, це саме він, той пляж, на який виходять в білих штанях жителі міста-мрії Ріо-де-Жанейро.Білі штани, білий пісок, біла піна прибою - це Копакабана.

 

Бухта Гуанабара - це хитромудре чергування острівців, пагорбів і води затоки.Але удивительней і екзотичність всього - Цукрова голова, за якою починаються пляжі Ріо-де-Жанейро.


Contact america star window washing new jersey nyc www.bigapplewindowcleaning.com.
Похожие страницы