Бразилія пам'ятки

Важливий символ Ріо - знаменита конусоподібна вершина Цукрова Голова (Pao de Açucar), яка розташована біля входу в бухту Гуанабара.Висота її 396 метрів. Вважається, що свою назву вона отримала завдяки формі, що нагадує конічні обриси старовинної розфасовки «цукрових голів».

 

Величезний стадіон Маракана можна назвати своєрідним храмом футболу.Під час фіналу Кубка світу 1950 г. або останньої гри Пеле він вмістив близько 250 тис.вболівальників (при офіційній місткості 200 тис. на той момент).

 

Стадіон Самбадром був побудований відомим бразильським архітектором Оскаром Немейером і являє собою обгороджену вулицю з трибунами і сидіннями по обидва боки.Кульмінацією карнавалу в Ріо-де-Жанейро є парад шкіл самба, який проходить на Самбодроме.

 

Територія величезного Національного Парку Тіжука має площу 120 км кв.Прямо з кам'яних джунглів міста ви несподівано потрапляєте в затінений буйною зеленою рослинністю ліс з водоспадами і озерами, з пологими пагорбами і високими піками, з дивовижними квітами і кущами.

 

Ресіфі

 

Ресіфі (Ресифі) - стілець стан, Пернамбуку (Пернамбуку) з населення 1, 3 млн.чоловік. Ця назва арабського походження, що означає «укріплена стіна», в португальському набуло значення «підводний камінь, риф».Для узбережжя Ресіфі, як для північно-східного боку, характерні коралові рифи, розташовані вздовж нього на відстані від 90 м до 1 км.Хвилі вирують в стороні від рифів, що перетворює узбережжі в неглибокий басейн з океанської водою.А під час відливу на пляжі Боа В'яжем (Boa Viagem) в Ресіфі можна дійти до рифів, ледь замочивши коліна.

 

Олинда

 

Олинда (Olinda) - справжній музей під відкритим небом, скарбниця архітектури та мистецтва стилю барокко.У 1982 р цей місто включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, після чого уряд Бразилії прийняв рішення заборонити як би там не було міняти вигляд міста.З тих пір жодне вікно не може бути пофарбовано без дозволу спеціальної комісії ...


fran58.net
Похожие страницы